Technologie

aposteriori.cz vyvíjí vlastní řešení na databázové platformě Caché od společnosti InterSystems©. Tyto technologie zaručují maximální bezpečnost, datovou konzistenci zajištěnou transakčním zpracováním, široké možnosti škálovatelnosti, otevřenost pro vzájemnou komunikaci s informačními systémy třetích stran a jednoduché použití tenkého klienta na straně uživatelů (zpravidla stačí webový prohlížeč).

Zároveň pracujeme s technologiemi společnosti Microsoft – tak, aby naši zákazníci mohli pracovat přímo v prostředí, na jaké jsou zvyklí (word, excel) a přitom se mohli těšit všem výhodám informačního systému (automatizace, vyhledávání ve spisech, přímá konverze do PDF/A a mnoho dalších).

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems, založená v roce 1978, je globální softwarovou společností s kancelářemi ve více než 22 zemích světa. Pokročilé databáze a integrační technologie InterSystems umožňují podnikům rychle vytvářet, zavádět, provozovat a integrovat aplikace. InterSystems se specializuje na poskytování vysoce výkonných databázových systémů, které umožňují rychlý vývoj a nasazování transakčních aplikací.

InterSystems Caché® je pokročilý databázový systém a vývojové prostředí vhodné pro zpracování a analýzu velkých objemů různorodých dat (Big Data) a vytváření webových i mobilních aplikací. Pro produkty využívající platformu Caché jsou typické vysoká výkonnost, spolehlivost a škálovatelnost, minimální požadavky na hardware a snadná údržba.

Podrobnější informace najdete na www.intersystems.cz