Profil společnosti

aposteriori.cz se již od svého založení v roce 2007 cíleně zaměřuje na produkty a služby pro advokáty a správce pohledávek.  V současné době naše systémy spravují asi dva miliony případů – pracujeme pro největší organizace působící na českém trhu i pro desítky menších inkasních agentur a advokátních kanceláří.

Náš přístup je vyjádřen již v samotném názvu („aposteriorní“ znamená „založeno na předchozí zkušenosti“). Neprosazujeme něco, co bychom vymysleli za stolem, ale stavíme na reálných zkušenostech z mnoha let práce pro organizace všech velikostí. Pozitivní zkušenosti i dílčí cenná ponaučení, která jsme získali, jsou vtělena do našich produktů a jsou k dispozici i prostřednictvím našich služeb.

LIDÉ

Naši konzultanti, analytici a vývojáři se podíleli na celé řadě projektů v České republice, ale na také na Slovensku a Polsku. Jejich specializace pokrývají znalost sektorů, pro něž pracujeme, otázky procesního řízení, řízení projektů i zavádění změn a pochopitelně také nejrůznější technologické záležitosti.

Proč právě A POSTERIORI

A posteriori je latinské spojení („z pozdějšího“), které v kontextu označuje poznání „ze zkušenosti“. Aposteriorní poznání je tedy empirické poznání. Protikladem aposteriorního poznání je poznání apriorní. Přírodní a společenské vědy jsou označovány za discipliny aposteriorní, na rozdíl od matematiky, logiky a praxeologie, které jsou označovány za odvětví apriorní.